Viac ako 600 pobytových balíčkov. ZĽAVA -7%

Užite si dovolenku so špeciálnou zľavou!

Pre členov OZ Justície sme spolu s portálom Travelking, ktorý je najväčší špecializovaný portál s ponukou výhodných pobytových balíčkov, pripravili špeciálnu ZĽAVU -7%. 

Travelking.SK je najväčší špecializovaný portál s ponukou výhodných pobytových balíčkov. Môžete si u nás vybrať z viac než 600 pobytov na Slovensku, v Česku, Maďarsku, Poľsku, Rakúsku, Nemecku, ale aj v Taliansku a Chorvátsku

Či už dávate prednosť oddychu termálnych kúpeľoch a wellness, spoznávaniu krás historických miest, opaľovaniu sa na pláži alebo aktívnej dovolenke na horách, na Travelking.sk nájdete dovolenku podľa vašich predstáv. U nás si vyberie každý! Rezervácia pobytu je jednoduchá a prehľadná. 

V prípade potreby vám s ňou pomôže naša vždy ochotná zákaznícka podpora na telefónnom čísle +421 233 006 990 alebo e-maile info@travelking.sk

Travelking.SK pre odborárov

Ako využiť ZĽAVU 7% na portáli Travelking.SK

Zľavový kód platí len pre členov odborových zväzov a ich rodinných príslušníkov. Vyplnte prosím formulár uvedený nižšie a obratom Vám zašleme Váš zľavový kód. Po zadaní kódu na portáli Travelking.SK získate zľavu -7%. 

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.