Kontakt

Dalian s.r.o. 
Slovenská 39, 080 01 Prešov 
IČO: 36863424 

E-mail: info@dalian.sk 
Telefón: 0948 881 188

 

Kontakt pre Odborové zväzy:
mail OZH        : hasici@dalian.sk
mail OZJ         : justicia@dalian.sk
mail OZZVJS  : ozzvjs@dalian.sk
mail Sloves     : sloves@dalian.sk
mail OZPSR   : policia@dalian.sk
mail OZPK      : kniznice@dalian.sk

mail OZPSAV : skolstvo@dalian.sk

 

 

Dalibor Gdovin
Riaditeľ spoločnosti 
Mgr. Dalibor Gdovin 
0948 881 188 

dalibor@dalian.sk 

Kontakty pre odborové zväzy


Martina Dzuricova
Poistenie a paušály ST

Martina Dzuricová
0908 082 820 
martina@dalian.sk


Andrea Šenitková
Poistenie
Andrea Šenitková
0907 638 023
info@dalian.sk 

 


    Bibiana Mathiova
    Poistenie

    Bibiana Mathiová
    0908 622 860 
    info@dalian.sk

    Eva Takácsova
    Hypotekárny špecialista
    západné a stredné Slovensko
    Eva Takácsová 
    0911 634 737 
    eva@dalian.sk 

     

      Kontakty pre bežných klientov 


      Marika Liskayová
      Maria Liskayová, Ing.
      0915 979 267
      maria@dalian.sk


      Miloš Hudák
      Miloš Hudák, Ing.
      0908 486 917
      milos@dalian.sk


        Danka Ancinová
        Danka Ancinová
        0908 800 058
        danka@dalian.sk 


        Miroslav Hadzima
        Miroslav Hadzima, Ing.
        0905 654 861 
        miro@dalian.sk 
         

          Hypotekárny špecialista
          východné Slovensko
          Štefan Šebej 
          0905 785 108 
          stevo@dalian.sk