Pobyty vo Vysokých Tatrách -15%

Vrámci spolupráce IOZ a spoločnosti DALIAN sme pre členov Integrovaného OZ pripravili zľavu 15% na pobyty v hoteli Eufória*** vo Vysokých Tatrách (Nová Lesná).

  • Hotel Eufória*** sa nachádza v dedinke s najkrajším výhľadom na Tatry - Nová Lesná, približne 6 km od mesta Poprad. Ponúka komfortné ubytovanie v dvojlôžkových, trojlôžkových, rodinných izbách a pre tých náročnejších aj v apartmáne. K dispozícii je aj bezbariérové ubytovanie pre imobilných hostí.
  • V hoteli sa nachádza reštaurácia a bar s krásnym panoramatickým výhľadom na Vysoké Tatry a výbornou domácou kuchyňou, ktorá už získala množstvo pochvál a pozitívnych hodnotení od našich hostí. Po celodenných túrach a výletoch na sviežom tatranskom vzduchu našich hostí poteší vírivka a sauna. Pre tých aktívnejších hotel ďalej ponúka fitness centrum, tenisový kurt, stolný tenis a biliard. Hotel je vhodný aj pre rodiny s deťmi.
  • Hotel je vďaka polohe v srdci Vysokých Tatier výborným východiskovým bodom pre Vaše výlety a túry. 

Pre rezerváciu pobytu kontaktujte recepciu: 

Aktuálne pobytové balíky, na ktoré platí zľava -15%:
 

LAST MINUTE na jesenné pobyty
Lastminute jesen v Euforii

Bohatý Mikuláš vo Vysokých Tatrách

Mikulas v Euforii

Čarovné Vianoce

Čarovné Vianoce v Eufórii
Prvá lyžovačka v Tatrách

Prvý sneh v Eufórii

Pravá zima v Tatrách 

Prava zima v Tatrách

Hotel Eufória*** sa nachádza v dedinke s najkrajším výhľadom na Tatry - Nová Lesná, približne 6 km od mesta Poprad. Ponúka komfortné ubytovanie v dvojlôžkových, trojlôžkových, rodinných izbách a pre tých náročnejších aj v apartmáne. K dispozícii je aj bezbariérové ubytovanie pre imobilných hostí.

V hoteli sa nachádza reštaurácia a bar s krásnym panoramatickým výhľadom na Vysoké Tatry a výbornou domácou kuchyňou, ktorá už získala množstvo pochvál a pozitívnych hodnotení od našich hostí. Po celodenných túrach a výletoch na sviežom tatranskom vzduchu našich hostí poteší vírivka a sauna. Pre tých aktívnejších hotel ďalej ponúka fitness centrum, tenisový kurt, stolný tenis a biliard. Hotel je vhodný aj pre rodiny s deťmi.

Hotel je vďaka polohe v srdci Vysokých Tatier výborným východiskovým bodom pre Vaše výlety a túry.